Voorbereiding NK jeugd

Start datum: 16-02-2019
Eind datum: 24-02-2019
Locatie: Trainingscentrum SAR, Oostenrijk

 


lnformatie deelnemers Voorbereiding NK jeugd: ASP / SCH

Lees deze informatie altijd ook nog een dag voor vertrek goed door! We zullen hier ook eventuele wijzigingen doorgeven. 

Rustdag vrijdag 22 feb - mogelijkheden:

A: donderdag ophalen 17:00; terug vrijdag 17:00

B: donderdag ophalen 17:00; terug donderdag voor kamertijd (ASP 19:30 en SCH 20:00)

C: vrijdag ophalen tussen 09:00-09:30; terug vrijdag 17:00

Opgeven: via kind of per Whatssapp aan 1 vd trainers.

Let op! Als je gebruik maakt van de busjes van SAR:

  • Kijk dan of je bij de juiste opstaplocatie vermeld staat
  • Houd dan je paspoort binnen handbereik i.v.m. strengere grenscontrole! 
  • Zorg er dan voor dat je een goedgekeurd kinderzitje of zitverhoger bij je hebt indien je jonger bent dan 12 en kleiner dan 1,50
Belangrijk! Wij houden rekening met de opstap- en ophaallocatie die achter jou naam staat. Ga je met eigen vervoer terug naar Nederland controleer dan of je bij de juiste ophaaltijd staat vermeld. Mocht je niet op de lijst staan of verkeerd mail dan naar info@snowsportsracing.nl of stuur een app naar Dineke: +31 6 21 218747. 
 

Programma zaterdag 16 t/m zondag 24 februari 2019 
Het weekprogramma is onder voorbehoud

Zondag 17-02: training
Maandag 18-02: training
Dinsdag 19-02: training
Woensdag 20-02: S-4 Fieberbrunn Cup
Donderdag 21-02: training
Vrijdag 22-02: rustdag
Zaterdag 23-02: SMN Cup (RS) Filzmoos (info wedstrijd zie website NskiV / kalender en uitslagen, klik hier
Zondag 24-02: Kids Cup (Pro slalom) in Alpendorf (info wedstrijd, klik hier)

 

Praktische informatie 

Actuele informatie zoals reistijden, aanpassingen in programma, tijden en locaties worden tijdig op deze pagina geplaatst. 

Informatie NskiV N(j)K week, klik hier. 

45 Deelnemers 

29 intern  
12 ASP: Siobhán Budding, Sterre van den Berg, Indy Kraft van Ermel, Laurens Kalf, Sylvijn Huijsmans, Stephan van Daalen, Ruben Loos, Scott Yoxall, Thijn van Vliet, Noor Suttorp, Ymme van den Broek en Féline Zimmermann.

17 SCH: Noa Lam, Iris van den Berg, Amélie Lewandowski-Katz, Enya de Caesemaeker, Dagmar Jager, Floris Fenijn, Claire Petit, Thijmen de Ruiter, Myrthe Jager, Robin Both, Floris Beeren, Zoë de Blaeij, Sven Cornelisse, Davian Veenman, Sophie Yoxall en Olivier Suttorp.

16 extern
9 ASP: Calum Portegies, Luuk Smit, Anouk van Maren, Floortje Smit, Izzie Gerzon, Arende Oudijk, Norah Jane Bronkhorst, Jesse en Thomas Jaspers.

7 SCH: Julia Lédé, Mirte Troost, Femke Gerzon, Estelle Portegies, Evy Donners, Laura Lédé en Thijs Nijveld.

 

Heenreis

Zaterdag 16 februari is de heenreis gepland met een SAR busje. Reis je met eigen vervoer, meld je dan tussen 16:30 en 17:30 uur bij pension LukasHansl: 

Heenreis

Dag

Datum

Opstap locaties

Vertrektijd busjes

Vertrek naar:

Oostenrijk

Zaterdag

16-02-2019

 
1. De Meern 
Starbucks
Meerndijk 59, 3454 HP Utrecht



05:00 uur



     

2. Duiven Vd Valk
Impuls 2, 6921 RK Duiven

 

05:45 uur

 

 

 

3. Valkenswaard Golden Tulip
Valkenwaardseweg 44
5595 XB Leende

 

03:45 uur 

Vervoer heenreis zaterdag 16 februari

4 Al op locatie:
Noa Lam, Iris van den Berg, Amélie Lewandowski-Katz en Enya de Caesemaeker.

1 Opstap Valkenswaard: vertrektijd 03:45 uur  
Yeske van Bokhoven

17 Opstap De Meern: vertrektijd 05:00 uur  
Zoë de Blaeij, Féline Zimmermann, Scott Yoxall, Sophie Yoxall, Siobhán Budding, Sven Cornelisse, Thijmen de Ruiter, Sylvijn Huijsmans, Thijn van Vliet, Floris Fenijn, Robin Both, Ruben Loos, Indy Kraft van Ermel, Floris Beeren, Claire Petit, Olivier en Noor Suttorp.

 

3 Opstap Duiven: vertrektijd 05:45 uur 
Ymme van den Broek, Dagmar en Myrthe Jager.

4 Eigen vervoer: melden tussen 16:30 en 17:30 uur pension LukasHansl 
Davian Veenman, Stephan van Daalen, Laurens Kalf en Sterre van den Berg.


Einde Voorbereiding NK jeugd of extern NK week

Geen SAR terugreis

Eigen vervoer: Ophalen zaterdag 23-02 tussen 16:30 - 17:00 uur Scott en Sophie Yoxall.
(ophalen zondagmorgen geen optie i.v.m. geplande wedstrijd) 

Féline Zimmermann en Enya de Caesemaeker

Blijven op locatie (intern NK jeugdweek)
Yeske van Bokhoven, Ymme van den Broek, Sterre van den Berg, Indy Kraft van Ermel, Laurens Kalf, Sylvijn Huijsmans, Stephan van Daalen, Ruben Loos, Thijn van Vliet, Noor Suttorp, Noa Lam, Iris van den Berg, Amélie Lewandowski-Katz, Dagmar Jager, Floris Fenijn, Claire Petit, Siobhán Budding, Myrthe Jager, Robin Both, Floris Beeren, Zoë de Blaeij, Sven Cornelisse, Olivier Suttorp en Thijmen de Ruiter.

Overige informatie

Reis en verblijf

  • Wij reizen met personenbusjes van Nederland naar Oostenrijk
  • SAR verblijft de gehele week in het pension van LukasHansl in Bruck
  • Is inclusief reis, verblijf, eten, drinken, liftpas en uiteraard training

Verblijfadres 

Het verblijfadres van het Trainingscentrum van SAR.

 

Communicatie

De organisatie is tijdens het kamp druk in de weer en om die reden telefonisch niet altijd goed bereikbaar. Kan het niet wachten, stuur dan een bericht via sms of Whatsapp. Er wordt dan op een later moment contact met je opgenomen. Heb je nog vragen of opmerkingen, stuur dan een e-mail naar info@snowsportsracing.nl of neem contact op met de trainer(s) van het camp of stuur een app naar Dineke: +31 6 21 218747.

Goede reis!

Team SAR.


Algemene informatie 

Downloads: 
- Huiswerkbrief
- Meeneemlijst

Trainers en begeleiding

Stephan Witvliet
Ivan de Koning
Youri Guntlisbergen
Max Wiersma
Tom Gelissen
Dineke Both

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Data Camps

Van Tot Omschrijving Info Prijs Inschrijven
19-01-2019 20-01-2019 Weekend 4 info    
20-01-2019 27-01-2019 Januari jeugd 2 info    
03-02-2019 03-02-2019 Fysieke statustest 2 info    
09-02-2019 16-02-2019 Int. Race Jeugd (Zagreb) info    
16-02-2019 24-02-2019 Voorbereiding NK jeugd info    
24-02-2019 03-03-2019 NK week info    
25-02-2019 25-02-2019 Wedstrijdbegeleiding: Snowstar info    
10-03-2019 10-03-2019 Wedstrijdbegeleiding: SRD Cup info    
17-03-2019 25-03-2019 Int. Race Jeugd (Praloup) info    
17-03-2019 17-03-2019 Wedstrijdbegeleiding: SRH Cup info    
24-03-2019 01-04-2019 Int. Race Jeugd (Kidstrophy) info    
30-03-2019 30-03-2019 Wedstrijdbegeleiding: Monique Elsewaerd Cup info   inschrijven
06-04-2019 07-04-2019 Weekend 5 info   inschrijven
12-04-2019 12-04-2019 Blok 1 Kids Cup training info   inschrijven
12-04-2019 12-04-2019 Blok 2 Kids Cup training info   inschrijven
13-04-2019 13-04-2019 Wedstrijdbegeleiding: SMN Cup info   inschrijven
14-04-2019 14-04-2019 Wedstrijdbegeleiding: Kids Cup Finale info   inschrijven
23-04-2019 30-04-2019 Meiweek TH test deelnemers info   inschrijven
27-04-2019 04-05-2019 Meiweek info   inschrijven
26-05-2019 26-05-2019 Wedstrijdbegeleiding: NPW Ski-pro info   inschrijven
  • Meer dan 200 skiërs
  • Veel mogelijkheden voor alle leeftijden en niveau's
  • NSkiV gecertificeerd talenten opleidingsteam
  • 5 Dagen per week trainingen in SnowWorld Landgraaf en Zoetermeer
  • 10 Maanden per jaar trainingen in Alpenlanden
  • Gratis proeftraining
  • Ervaren en gepassioneerde trainers/coaches
  • Werkt volgens positive coaching methode
  • Uitgebalanceerd ski, fysiek en mentaal programma
SAR B.V.
Schipperslaan 3a
1906 BG Limmen

Telefoon: 06 - 2121 8941
info@snowsportsracing.nl